Vyřešíme Vaše exekuce

Vyřešíme za Vás exekuce na nemovitost

exekuce na nemovitost

V této kapitole se budeme věnovat metodám, jak předejít exekuci na nemovitost a jak vyřešit své finanční potíže.  Naše silná finanční společnost Vám pomůže z této svízelné situace.

Nabízíme velmi rychlou a výhodnou cestu, jak se dluhů zbavit. Vyplatíme Vaše dluhy, nařízené exekuce na nemovitost, nevýhodné zástavy majetku a další úvěry. Naše služby Vám poskytneme za vynikajících podmínek.

Navíc za naše služby nezaplatíte žádné poplatky. Zdarma Vám poskytneme cenné právní služby a finanční poradenství, abyste se do budoucna vyhnuli dalším dluhům a nevýhodným půjčkám.

Dbáme na přání svých klientů a veškeré podněty pečlivě studujeme. Přizpůsobujeme se tak na míru problémům svých klientů a vyřešení těchto problémů je pro nás klíčové. Důležitá je také finanční úspornost.

Nemusíte platit drahé znalecké odhady a další formality. Tyto náležitost vyřídíme za Vás a navíc bez poplatků. Zprostředkujeme klidnou a férovou spolupráci s věřiteli a určíme přesnou výši Vašich dluhů. Naši zkušení odborníci pak stanoví nejvýhodnější cestu k vyřešení Vašich potíží a poradí, jak finančním problémům předejít do budoucna.

Nečekejte, až Vaši nemovitost zabaví!

Pokud jste se dostali až na naši stránku, tak máte buď Vy nebo někdo Vám blízký finanční problémy a reálně Vám hrozí příkaz k exekuci na nemovitost. Je možné, že exekuce na Váš cenný majetek již byla nařízena.

Nebojte se však, téměř každá situace se dá řešit a nejinak je tomu i u nás. Nabízíme Vám možnost, jak výhodně vyřešit svůj problém.

Našim cílem je nabídnout Vám takové řešení, které bude finančně zajímavé a vyřeší Vaše půjčky a úvěry a to tak, abyste nepřišli o svou nemovitost.

Vaše dluhy převezmeme a vyplatíme je. Tím předejdeme dalšímu navyšování dluhů o případné pokuty a úroky. Jsme schopni vyřešit i velmi nevýhodné úvěry od nebankovních institucí.

Konsolidujeme půjčky

– Velmi výhodné řešení pro klienty, kteří mají více dluhů u více  věřitelů.

– Konsolidace půjček znamená, že Vaše dlužné částky sjednotíme do jedné velké půjčky. Možná se ptáte, čeho tím dosáhneme? Princip je vcelku jednoduchý. Pokud například dlužíte pěti věřitelům různě velké finanční částky, pak si každý tento věřitel ke každé půjčce připočte nejen úroky, které jsou často velmi rozdílné a navíc ke každému dluhu ještě připočtěte poplatky za vedení účtu. Pokud ale provedeme konsolidaci půjček, pak tyto náklady můžete ušetřit, úrokovou sazbu platíte jen jednu.

Pokud Vás naše nabídka konsolidace půjček zaujala, využijte našeho kontaktního formuláře.

Výkup nemovitostí

výkup nemovitostíNěkteří naši klienti při hrozbě exekuce na nemovitost kontaktují naši společnost s žádostmi o pomoc. Pokud Vám reálně hrozí exekuce na nemovitost a poté její značně nevýhodná dražba, připravili jsme pro Vás výhodný výkup nemovitostí.

Jde o velmi rychlou metodu, jak přijít k penězům velmi rychle a pohodlně. Pokud vám hrozí nemalé finanční ztráty při nevýhodné veřejné dražbě, je výkup nemovitostí ideální metodou, jak minimalizovat ztráty spojené s exekucí.

Po vyplnění naše nezávazného kontaktního formuláře Vás telefonicky nebo mailem kontaktují naši obchodní specialisté  a rádi Vám pomohou.

Vlastníte prázdnou nemovitost, která je nevyužitá a prodělává? Vaše snaha ji prodat klasickou cestou je už příliš zdlouhavá a Vám jen unikají peníze?

Náš realitní makléř zkontroluje Váš list vlastnictví a výpis z katastru nemovitostí a nezávislý odhadce stanoví tržní cenu Vaší nemovitosti. Reálnou tržní cenu nemovitosti určuje více faktorů, mezi něž patří lokalita, vybavení a stáří domu či bytu. Důležité je rovněž i okolí domu a nabízené služby kolem nemovitosti.

Myslíte si, že výkup nemovitostí je pro Vás zajímavou možností, jak dostat své peníze rychle a na ruku? Kontaktujte nás. Náš smluvní makléř s vámi dohodne termín schůzky a poradí vám. Nikdy nejednáme od stolu a požadujeme osobbní jednání s klientem. Ideální je pochopitelně schůzka přímo v nemovitosti, o jejímž výkupu se bude jednat.

Kolik peněz za výkup dostanu?

exekuce na nemovitostNezávislý odhadce na schůzce s Vámi stanoví reálnou tržní hodnotu nemovitosti. Tato se odvíjí od výše uvedených faktorů a porovnáním v cenových mapách pro každou lokalitu. Tyto cenové mapy vykreslují tržní hodnoty podobných typů nemovitostí s podobnými vlastnostmi v dané lokalitě.

Naše služby jsou i v oblasti odhadu tržní ceny nemovitosti bezplatné. Garantujeme vám obdržení peněz do 48 hodin. Navíc jsme schopni vyplatit Vám bezúročnou rychlou zálohu až 100 000, Kč a nabídneme Vám veškerý právní servis, aby nedocházelo ke zbytečným prolukám a zdržením.

Jsme ochotni nabídnout vám až 80 % tržní ceny Vaší nemovitosti. Využijte našeho kontaktního formuláře!

Copyright 2011 Zastavte vaše exekuce | Seo Ostrava od Webdevel s.r.o.